Kup polisę
arrow
change_contrast
change_font_size

Akcesoria Motocyklowe

kształty
Ubezpieczenie Akcesoriów Motocyklowych możesz dokupić jedynie do AC samochodu bądź motocykla.
Co jest przedmiotem ubezpieczenia Akcesorów Motocyklowych?
Jeśli dokupisz tę opcję, to otrzymasz zwrot kosztów poniesionych wskutek zniszczenia bądź uszkodzenia akcesoriów motocyklisty: kasku, spodni, kurtki, rękawic, butów i kombinezonu (zwanych łącznie „Akcesoria Motocyklowe”), będących Twoją własnością.

Jaki jest zakres ubezpieczenia Akcesoriów Motocyklowych?

Zapewnimy Ci zwrot kosztów poniesionych wskutek uszkodzenia bądź zniszczenia mienia objętego ochroną w ramach polisy Akcesoriów Motocyklowych, w przypadku, kiedy w okresie ubezpieczenia dojdzie do ich uszkodzenia w wyniku zdarzenia z udziałem pojazdu objętego ubezpieczeniem AC. Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia, które miały miejsce na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej oraz pozostałych krajów europejskich (w częściach znajdujących się na obszarze Europy).

SU

Możesz wybrać jedną z opcji maksymalnej wysokości odszkodowania w wyniku poniesionych strat:
  • 4 000 PLN;
  • 6 000 PLN;
  • 8 000 PLN;
  • 10 000 PLN.

Chcesz kupić ubezpieczenie?

Wybierz najlepszy dla siebie wariant i dokonaj zakupu w wygodny sposób. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych doradców.

© 2022 Benefia. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie marketingowy lub reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c., a także nie ma charakteru materiału doradczego.