Kup polisę
arrow

Kim jesteśmy?

kształty

Zarząd firmy

Zarząd firmy składa się z trzech członków:

Michał Gomowski
Prezes Zarządu
Więcej...

Inżynier, ekonomista. Absolwent Politechniki Gdańskiej, stypendysta Francuskiego Instytutu Nafty w Paryżu. Studiował również na uczelni w Oxfordzie i Wilnie. Posiada bogate doświadczenie w branży naftowej, gdzie doszedł do stanowiska Prezesa Zarządu spółki dystrybucyjnej z grupy Shell. Od 1999 roku związany z branżą finansową – zajmował kluczowe stanowiska w zarządach grupy bankowej BNP Paribas, Generali oraz Aviva, nadzorując takie obszary jak underwriting, sprzedaż, likwidacja szkód, obsługa klienta. Z początkiem 2013 roku rozpoczął pracę w Grupie VIG obejmując stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu w Compensie majątkowej, gdzie był odpowiedzialny za pion techniczny. Od lipca 2016 roku jest Prezesem Zarządu Benefii Ubezpieczenia. Założyciel i pierwszy Prezes Polskiego Stowarzyszenia Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Wieloletni Członek Rady Nadzorczej Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.​ Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. W wolnym czasie lubi grać w tenisa i jeździć nartach. Gra na pianinie i gitarze. Mówi płynnie w języku angielskim, francuskim i niemieckim.

Mariusz Kurowski
Wiceprezes Zarządu
Więcej...

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowych studiów na Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych. Od 20 lat związany z Benefia TU S.A. VIG (wcześniej Fiat Ubezpieczenia Majątkowe S.A.), od 2012 roku na stanowisku Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Marketingu. Pomysłodawca i współtwórca innowacyjnych rozwiązań umożliwiających kreowanie nowych sposobów sprzedaży wykorzystujących nowoczesne technologie w np. Kioskach RUCHU, Stacjach Kontroli Pojazdów. Lider zespołu projektowego, który opracował pierwszy w Polsce mobilny system sprzedaży ubezpieczeń „Tu i Teraz” nagrodzony w roku 2015 Złotym Medalem „Rynku Inwestycji” w kategorii ubezpieczenia. Pomysłodawca i współtwórca pierwszej w Polsce aplikacji do sprzedaży ubezpieczeń Benefi24. Odpowiedzialny za wprowadzenie sprzedaży ubezpieczeń do banków. W roku 2016 objął funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki BENEFIA Ubezpieczenia. Odpowiedzialny za Pion Sprzedaży Prywatnie mąż i ojciec. W wolnym czasie interesuje się nowinkami technologicznymi, ekonomicznymi oraz nowościami ze świata finansów.

Karol Domżała
Członek Zarządu
Więcej...

Matematyk, Aktuariusz. Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową w Grupie VIG rozpoczynał w Compensie pracując w Biurze Aktuariatu, gdzie odpowiadał między innymi za taryfikację ubezpieczeń grupowych, kalkulację rezerw techniczno-ubezpieczeniowych oraz wdrożenie modelu wewnętrznego w ramach dyrektywy Solvency II. Od 2015 roku odpowiedzialny za obszar taryfikacji ubezpieczeń komunikacyjnych. W 2017 wyróżniony nagrodą Menedżera Roku Compensa. Prywatnie pasjonat motocykli, zwłaszcza o charakterze sportowym. W wolnym czasie lubi uprawiać kalistenikę oraz grać w piłkę nożną (w przeszłości występował w Ekstraklasie i 1 Lidze Futsalu).