Kup polisę
arrow
change_contrast
change_font_size

Kim jesteśmy?

kształty

Zarząd firmy

Zarząd firmy składa się z dwóch członków:

Mariusz Kurowski
Prezes Zarządu
Więcej...

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowych studiów na Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych. Od 20 lat związany z Benefia TU S.A. VIG (wcześniej Fiat Ubezpieczenia Majątkowe S.A.), od 2012 roku na stanowisku Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Marketingu. Pomysłodawca i współtwórca innowacyjnych rozwiązań umożliwiających kreowanie nowych sposobów sprzedaży wykorzystujących nowoczesne technologie w np. Kioskach RUCHU, Stacjach Kontroli Pojazdów. Lider zespołu projektowego, który opracował pierwszy w Polsce mobilny system sprzedaży ubezpieczeń „Tu i Teraz” nagrodzony w roku 2015 Złotym Medalem „Rynku Inwestycji” w kategorii ubezpieczenia. Pomysłodawca i współtwórca pierwszej w Polsce aplikacji do sprzedaży ubezpieczeń Benefi24. Odpowiedzialny za wprowadzenie sprzedaży ubezpieczeń do banków. W roku 2016 objął funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki BENEFIA Ubezpieczenia. Odpowiedzialny za Pion Sprzedaży Prywatnie mąż i ojciec. W wolnym czasie interesuje się nowinkami technologicznymi, ekonomicznymi oraz nowościami ze świata finansów.

Damian Andruszkiewicz
Członek Zarządu
Więcej...

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, ze specjalnością statystyka ubezpieczeniowa. Posiada ponad 23-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w obszarach: strategii sprzedaży, underwritingu, cross-sellingu oraz tworzenia i rozwoju produktów zarówno w ubezpieczeniach majątkowych jak i życiowych.

W swojej karierze zawodowej pracował w wiodących firmach ubezpieczeniowych na polskim rynku. Rozpoczynając od 2001 roku, był związany z TUiR Warta SA, a następnie od 2004 do 2010 roku pracował w STU Ergo Hestia SA, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery w biurze ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2011 roku związany jest z Vienna Insurance Group Polska, gdzie początkowo pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Compensa TU SA VIG, a następnie objął stanowisko Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych dla klienta indywidualnego. Był również członkiem zarządu w firmach dystrybucyjnych Compensa Dystrybucja i Capitol, gdzie koncentrował się na rozwoju cross-sellingu w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Dodatkowo, pełnił funkcję członka zarządu w spółce Beesafe, gdzie odpowiedzialny był za obszar rozwoju produktu.

Aktualnie zajmuje stanowisko Członka Zarządu w Compensa TU SA VIG, gdzie odpowiada za departamenty produktowe ubezpieczeń masowych.