Kup polisę
arrow
change_contrast
change_font_size

Powrót do zdrowia

kształty
Przedmiot ubezpieczenia
Nieszczęśliwy Wypadek, który wystąpił w okresie trwania polisy i dotyczył kierowania pojazdu, którego następstwem jest uszkodzenie ciała lub rozstrój zdrowia. W jego następstwie zorganizujemy i pokryjemy koszty świadczeń zdrowotnych. Ochrona obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów ubezpieczonego pojazdu – niezależnie, czy jest sprawcą czy poszkodowanym.
Jeśli chcesz mieć zapewnioną kompleksową i natychmiastową opiekę ambulatoryjną po wypadku ubezpieczeniowym, zadbaj o wykupienie polisy Powrót do Zdrowia.
Polisę może zawrzeć każda osoba fizyczna, która wykupi ubezpieczenie NNW komunikacyjne.

Zakres

W ramach wykupienia tego wariantu, uzyskasz dostęp do wybranych specjalistów i badań. Zakres ubezpieczenia jest limitowany i dotyczy osób ubezpieczonych oraz odnosi się do każdego Nieszczęśliwego Wypadku.
Zapewniamy Ci gwarancję wizyty u lekarzy specjalistów maksymalnie do 5 dni roboczych.
Ubezpieczeni: Kierujący pojazdem oraz pasażerowie. Maksymalna liczba osób, która może znajdować się w samochodzie, jest ustalona na poziomie 9 osób, włączając kierowcę.

Ubezpieczenie Powrót do Zdrowia możesz dokupić wyłącznie do NNW.

Jak wygląda proces obsługi?
  • Jest to szkoda zgłoszona niezależnie od szkody OC;
  • Likwidacja Szkody – zapewnimy w maksymalnie 14 dni;
  • Obsługa Klienta – zapewnimy Ci pomóc w umawianiu świadczeń, wystarczy skontaktować się z naszymi Opiekunami z Infolinii Zdrowotnej;
  • Indywidualny Opiekun Klienta –  uzyskasz pomoc na każdym etapie procesu;
  • Leczenie i diagnostyka w sieci partnerskiej – zapewnimy Ci dostęp do blisko 2200 placówek medycznych zlokalizowanych w blisko 500 miastach na terenie całej Polski;
  • Dostęp do świadczeń masz przez rok od daty nadania uprawnień.

Chcesz kupić ubezpieczenie?

Wybierz najlepszy dla siebie wariant i dokonaj zakupu w wygodny sposób. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych doradców.

© 2022 Benefia. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie marketingowy lub reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c., a także nie ma charakteru materiału doradczego.