Kup polisę
arrow
change_contrast
change_font_size

Dlaczego warto mieć dobre AC na nowe auto?

kształty

Zdecydowałeś się na kupno auta z salonu?
Zastanów się nad dokupieniem odpowiedniej polisy AC.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji, upewnij się, że wybrane ubezpieczenie będzie Cię dobrze chronić przed konsekwencjami poważnego uszkodzenia samochodu.
Poniżej dowiesz się, jak to zrobić, dlaczego warto oraz:
  • Jakie warunki powinna spełniać dobra polisa AC?
  • Jakie udogodnienia możemy Ci zaoferować, jeśli zdecydujesz się na kupno AC w Benefii?
  • Jakie warunki powinna spełniać dobra polisa AC?
Przede wszystkim — sprawdź, przez jaki okres ubezpieczyciel gwarantuje wypłatę kwoty równą wartości zakupu samochodu w razie wypadku. Dlaczego jest to istotne?
Nowe auta tracą na wartości nawet do 10-30% w ciągu pierwszego roku od ich zakupu. Jeśli na skutek wypadku pojazd jest całkowicie rozbity i nie nadaje się do naprawy, to należne Ci odszkodowanie wyliczane jest tylko do wartości samochodu z dnia szkody.
W ten sposób możesz uzyskać mniejszą kwotę i nie będziesz w stanie zakupić nowego auta.
  • Jakie udogodnienia możemy Ci zaoferować, jeśli zdecydujesz się na kupno AC w Benefii?
Jeśli zdecydujesz się na zakup opcji AC Komfort — Ubezpieczyciel wypłaci Ci całą kwotę określoną w umowie (a nie tylko wartość pojazdu z dnia szkody, jak w przypadku standardowych ubezpieczeń), bez względu na to, po jakim czasie przydarzy Ci się całkowite zniszczenie lub kradzież samochodu.  Nawet jeśli zdarzenie nastąpi w 11. miesiącu od podpisania umowy — dostaniesz kwotę określoną w warunkach umowy.
Dodatkowo jeśli chcesz zakupić AC dla nowego samochodu, możesz zdecydować się na wariant z gwarancją utrzymania wartości fakturowej przez całe 3 lata.
Oznacza to, że podstawą do wypłaty odszkodowania będzie wartość zakupu pojazdu uwzględniona na fakturze — nawet jeśli szkoda nastąpi w 3. roku od zawarcia umowy.
Dzięki temu będziesz mógł ponownie zakupić nowe auto z salonu.