Kup polisę
arrow
change_contrast
change_font_size

Dlaczego warto mieć polisę turystyczną przed wyjazdem na zimowy wypoczynek?

kształty
Jeśli czeka na Ciebie zimowe szaleństwo na stoku narciarskim, warto zastanowić się nad zapewnieniem sobie (jak i Twoim bliskim) dodatkowej ochrony. Niestety wypadki się zdarzają, a nieprzyjemne sytuacje są w stanie zepsuć nawet najlepszy wypoczynek.
W Benefii oferujemy Ci kompleksowe ubezpieczenie dobrane specjalnie pod zimowe wczasy.
Jakie wypadki zdarzają się najczęściej w sezonie zimowym?
Są to oczywiście szkody związane z uprawianiem typowych sportów zimowych — czyli jazdą na nartach bądź desce snowboardowej.
Nawet jeżdżąc w odpowiednim zabezpieczeniu, ostrożnie i wyznaczonych do tego miejscach, warto wykupić odpowiednie ubezpieczenie.
Do najczęstszych przyczyn wypadków należą:
  • zwykłe upadki;
  • kolizje z innymi użytkownikami stoków narciarskich;
  • wypadnięcie z trasy oraz zderzenie z drzewem bądź inną przeszkodą.

Co może mi zaoferować Benefia, abym czuł się bezpieczniej podczas wyjazdu?
Sprawdź naszą polisę eVoyage. W razie potrzeby pokryjemy koszty związane z nagłym wypadkiem, zagwarantujemy organizację pomocy i przede wszystkim zajmiemy się kosztami niezbędnego leczenia. Jeśli jeździsz na nartach bądź desce snowboardowej, rozszerz polisę o uprawianie sportów zimowych.
Masz do wyboru parę opcji dodatkowych. Sprawdź, który wariant ubezpieczenia najbardziej pasuje do Twoich potrzeb i skontaktuj się z nami w sprawie zawarcia polisy.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
  • Ubezpieczenie NNW — Jeśli podczas wyjazdu dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, po powrocie masz możliwość otrzymania dodatkowych środków (za tzw. stały uszczerbek na zdrowiu).
  • Ubezpieczenie bagażu — Obejmiemy ochroną nie tylko Twój bagaż, ale również sprzęt narciarski i snowboardowy, telefon, laptop czy aparat fotograficzny.
  • OC w życiu prywatnym — Przejmujemy odpowiedzialność, jeśli przypadkowo wyrządzisz szkodę innej osobie — np. w sytuacji kolizji na stoku z obcokrajowcem i będziesz musiał zapłacić za jego leczenie oraz uszkodzony sprzęt sportowy.
  • Ochronę podczas kontynuacji leczenia powypadkowego w Polsce — Jeśli doświadczysz urazu podczas jazdy na nartach/snowboardzie za granicą i musisz kontynuować leczenie w Polsce — pokrywamy wydatki do 2 000 zł.